Microsoft Edge je medzi 20 najpopulárnejšími aplikáciami v Google Play obchode | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Edge je medzi 20 najpopulárnejšími aplikáciami v Google Play obchode

ANDROID

Microsoft Edge je medzi 20 najpopulárnejšími aplikáciami v Google Play obchode

Nuž, čakal by to niekto? Microsoft Edge valcuje konkurenciu v obchode, vstúpil do elitnej dvadsiatky najlepších aplikácií.

Úprimne? Čakali by ste, že internetový prehliadač, ktorý osciluje na trhu s podielom okolo 6%  sa dostane medzi elitnú dvadsiatku? Asi ani nie. Microsoftu sa tento husársky kúsok podaril len niekoľko dní po tom čo sa prekročil viac ako milión stiahnutí.

Tento výsledok je ohromujúci aj vzhľadom na to, že Microsoft tento internetový prehliadač nijak špeciálne nepromoval. V každom prípade môžeme konštatovať, že prehliadač patrí medzi tie podarenejšie a prináša viacero zaujímavých funkcií ako je napríklad funkcia „Continue on PC“, resp. Pokračuj na PC.

Ak sa rozhodnete aplikáciu vyskúšať a nie ste testerom tak ju stiahnete prostredníctvom stránok Microsoftu. V prípade ak ste už testerom, tak ju aktualizujete resp. stiahnete cez Google Play obchod alebo cez aplikáciu Microsoft App, ktorú nájdete v obchode.

Microsoft Apps
Microsoft Apps
Microsoft Edge
Microsoft Edge
Zdroj: vlastný, Twitter

TIP  Asus predstavil výkonný smartfón Asus Zenfone Ares s 8 GB RAM a podporou AR a VR

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.