Najčítanejší Windows 10 portál

Microsoft Edge dosiahol historický míľnik. Avšak na Android zariadeniach

Zdroj: Microsoft blog

Microsoft Edge, internetový prehliadač, ktorý bol dlho exkluzívne dostupný len pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia získal za 6 týždňov od dostupnosti na Android zariadeniach pol milióna zákazníkov. Nuž čísla sa ku včerajšiemu dňu zdvojnásobili.

Internetový prehliadač Microsoft Edge ku včerajšiemu dňu dosiahol historický míľnik 1 milión stiahnutí.

Zdroj: vlastný

Microsoftu sa na Android platforme darí celkom úspešne. V poslednej dobe priniesol pre platformu z kuchyne Google aj iné služby ako je napríklad inteligentná hlasová asistentka Cortana, prostredníctvom ktorej ide prepojiť smartfón dokonca s PC. V každom prípade Microsoftu k tomuto míľniku gratulujeme a pevne veríme, že úspech ich popoženie v prinášaní nových služieb. Ak by ste chceli Microsoft Edge vyskúšať na Android platforme tak ho stiahnete z obchodu nižšie.

Microsoft Edge
Microsoft Edge
Zdroj: vlastný

TIP  Toto je jeden z najdostupnejších dronov s pokročilými funkciami a s nadpriemernou dobou letu na jedno nabitie. Nepremeškaj túto príležitosť!
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.