Microsoft Edge dosiahol historický míľnik. Avšak na Android zariadeniach | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Edge dosiahol historický míľnik. Avšak na Android zariadeniach

ANDROID

Microsoft Edge dosiahol historický míľnik. Avšak na Android zariadeniach

Microsoft Edge, internetový prehliadač, ktorý bol dlho exkluzívne dostupný len pre Windows 10 a Windows 10 Mobile zariadenia získal za 6 týždňov od dostupnosti na Android zariadeniach pol milióna zákazníkov. Nuž čísla sa ku včerajšiemu dňu zdvojnásobili.

Internetový prehliadač Microsoft Edge ku včerajšiemu dňu dosiahol historický míľnik 1 milión stiahnutí.

Zdroj: vlastný

Microsoftu sa na Android platforme darí celkom úspešne. V poslednej dobe priniesol pre platformu z kuchyne Google aj iné služby ako je napríklad inteligentná hlasová asistentka Cortana, prostredníctvom ktorej ide prepojiť smartfón dokonca s PC. V každom prípade Microsoftu k tomuto míľniku gratulujeme a pevne veríme, že úspech ich popoženie v prinášaní nových služieb. Ak by ste chceli Microsoft Edge vyskúšať na Android platforme tak ho stiahnete z obchodu nižšie.

Microsoft Edge
Microsoft Edge
Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie