Microsoft chystá svieži refresh Surface Pro zariadenia. Unikli prvé obrázky nastupujúcej generácie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft chystá svieži refresh Surface Pro zariadenia. Unikli prvé obrázky nastupujúcej generácie

Novinky

Microsoft chystá svieži refresh Surface Pro zariadenia. Unikli prvé obrázky nastupujúcej generácie

Microsoftu uniklo viacero produktových fotografií zástupcu novej generácie zariadení Surface, ktorý by mohol byť predstavený už počas budúceho týždňa v Čínskej metropole Shanghai.

Podľa obrázkov, ktoré si môžete pozrieť nižšie spoločnosť vychádza z čistých línií Surface Pro 4 a Surface Pro 3 zariadenia. Čo sa týka bližších špecifikácií implementovaného hardwaru vo vnútri zariadenia, tak tie nie sú zatiaľ známe. Šepká sa však, že Microsoft prinesie 7. generáciu procesorov Intel (Kaby Lake) s vylepšenou výkonnosťou ako aj lepšou výdržou batérie, ktorá prišla aj so Surface Laptopom.

Microsoft však osvieženie neprináša len v podobe nového tabletu s novou generáciou hardwaru, ale aj klávesnice pokrytou špeciálnou látkou ako tomu bolo pri Surface Laptope  či viacerými farebnými variáciami dotykových pier.

Zdroj: VentureBeat

Podľa dostupných informácií z Evleaks, názov zariadenia by už nemal obsahovať poradové číslo „5“, ale len „Surface Pro“, podobne ako tomu je pri zariadenia MacBook či Pixel.

Zdroj: VentureBeat

V každom prípade to či Microsoft prinesie nové zariadenie na trh sa dozvieme už čoskoro, začiatkom budúceho týždňa.

Zdroj: VentureBeat

TIP  Microsoft najnovšie spája sily s americkou sieťou Walmart. Nová celosvetová konkurencia pre Amazon?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.