Microsoft Build: Windows 10 prinesie počítač vo vrecku (Continuum) | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Build: Windows 10 prinesie počítač vo vrecku (Continuum)

Novinky

Microsoft Build: Windows 10 prinesie počítač vo vrecku (Continuum)

Microsoft prináša ďalšiu užitočnú funkcionalitu, ktorú sa nebojíme označiť za revolučnú, nesie názov Continnum. Táto funkcionalita vám prinesie do vrecka takmer plnohodnotný PC. Áno čítate správne, plnohodnotný PC v tele o rozmeroch zhruba 5“ palcového zariadenia. Totiž Continnum označuje šikovnú funkcionalitu, vďaka ktorej budete môcť prepojiť váš smartfón s HDMI monitorom a následne sa prístroj prepne do špeciálneho režimu, v ktorom budete s ním pracovať ako s bežným PC. Samozrejmosťou je aj možnosť pripojenia klávesnice či myšky, či už cez kábel (v prípade redukcie) alebo prostredníctvom technológie bluetooth. Naviac podľa slov Microsoftu bude možné využívať aj všetky funkcie vášho smartfónu (teda napr. telefonovať, smskovať,…)

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.