Microsoft ukázal ako bude fungovať transformácia aplikácií
Connect with us

Microsoft Build: Microsoft ukázal ako bude fungovať transformácia aplikácií

Novinky

Microsoft Build: Microsoft ukázal ako bude fungovať transformácia aplikácií

Včera sme vám priniesli novinku týkajúcu sa „mostu“, ktorý bude spájať Android, IOS aplikácie s Windowsom. Tento krok je len logickou cestou, ktorou sa Microsoft vydal, keďže je Windows Phone považovaný za nie celkom plnohodnotný operačný systém vzhľadom na množstvo aplikácií a hier (pozn. autora: ktoré v dnešnej dobe už sú v dostatočnom počte, avšak z hľadiska kvantity proti konkurencií Windows Phone Store je stále „trpaslíkom“), od čoho očakáva Microsoft zvýšený záujem od vývojárov, keďže  „dvomi“ klikmi sa bude dať transformovať aplikácia do Windows Phone Storu.

Dnes sa prostredníctvom Microsoft Build 2015 objavilo video s Agnieska Griling, ktorá je zástupkyňou Microsoftu na pozícií programovej manažérky, v ktorom ukazuje ako bude vyzerať transformácia  Android aplikácií na Windows Phone zariadenia.

Prinesie podľa vás tento krok masívny nárast aplikácií a hier vo Windows Phone Store? Aký to bude mať podľa vás dopad na Windows komunitu?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.