Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166

Novinky

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166

Včera Microsoft vypustil aktualizáciu pre Windows 10 TP Mobile, build 10166. Najnovšia aktualizácia je dostupná pre používateľov Fast ringu, ktorým Microsoft prisľúbil niekoľko vylepšení.

„Je tam viacero drobných zmien a vylepšení funkcií v tomto builde…“  povedal Gabriel Aul. Ďalej pridal, že väčšina známych bugov z posledného buildu 10149 bolo vyriešených.

„Väčšina známych chýb, ktoré boli známe v builde 10149 boli opravené. Tiež sme opravili problém, chýbajúcu obrazovku stavu migrácie dát, ktorá bola na obrazovke uzamknutia bez dátumu a času po dobu 10 minút. Ďalej sme opravili problém, kedy nebolo možné zadať PIN kód správne. Farby v aplikáciách by sa mali zobrazovať už správne, vrátane titulku v programe Outlook Mail, ktorý už nie je oranžový. Zlepšili sme tiež spoľahlivosť sťahovania a aktualizácií aplikácií z Beta obchodu (starý obchod bol odstránený).“

TIP  Mali ste problém s aktualizovaním Windowsu 10? Nová kumulatívna aktualizácia tento problém konečne odstraňuje

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.