Microsoft bude pravdepodobne ďalej spolupracovať s HTC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft bude pravdepodobne ďalej spolupracovať s HTC

Novinky

Microsoft bude pravdepodobne ďalej spolupracovať s HTC

Pre mnohých je Windows Phone mŕtvym produktom, hlavne od predstavenia novej Microsoft Lumie 950 a predstavenia Windows 10 Mobile kedy na sa na svetlo dostalo viac informácií týkajúcich sa nedostupnosti aktualizácie (Windows 10 Mobile) na širokú škálu zariadení. Avšak nemusí tomu byť tak. Totiž od uvedenia 950-ky Microsoft začal pracovať na vývoji Lumie 650, bol predstavený telefón od spoločnosti VAIO, v ktorej má podiel spoločnosť Sony, a podľa najnovších správ Microsoft hľadá nových zamestnancov, pre Taipen a Taiwan – čo sú práve lokality kde pôsobí spoločnosť HTC. Konkrétne v pracovných ponukách sa spomína, že budú spojené s Windows 10 Mobile v kombinácii s HTC zariadeniami – čo je dobrým indikátorom spolupráce týchto dvoch gigantov.

“Táto osoba bude viesť všetky aspekty predaja a obchodné vzťahy s HTC, jedného z našich 3 najlepších partnerov mobilných zariadení. HTC AM (pozn. redakcie: Account Manager) bude mať zodpovednosť za koordináciu stratégie vývoja OGS, marketingu a OEM. Dôraz musí byť kladený cez seniorskú exekutívu až po CEO level s cieľom vybudovať produktové portfólio, ktoré bude sústredené okolo našich Windows 10 Mobile a Microsoft služieb kombinovanývh s HTC zariadeniami, aplikáciami a službami.”

Je možné podľa vás, že Microsoft spolu s HTC pracuje na novej vlajkovej lodi?

TIP  Microsoft je o krok bližšie ku svojmu prvému kvantovému počítaču

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.