Microsoft potvrdil práce na chytrom náramku Microsoft Band 2
Connect with us

Microsoft potvrdil práce na chytrom náramku Microsoft Band 2

Novinky

Microsoft potvrdil práce na chytrom náramku Microsoft Band 2

Už je to takmer rok od uvedenie chytrého náramku Microsoft Band, ktorý spĺňa viacero úloh, cez osobného trénera až po funkciu klasických hodiniek. Microsoft na chytrom náramku si dal skutočne záležať, čo sa odzrkadlilo na viacerých senzoroch, ktoré konkurencií chýbali alebo na výdrži batérie.

Microsoft, ešte počas mája tvrdil, že pracuje na nástupcovi úspešného zariadenia, ale nepovedal konkrétne na akom. Toto odhalenie prišlo až v týchto dňoch, kedy Microsoft oficiálne potvrdil, že pracuje na novej verzii tohto populárneho fitnes náramku.

Microsoft_Band_Press_Render

Avšak čo sa týka vylepšení, na ktorých Microsoft pracujete, tak tie nie sú ešte známe. Jediná známa informácia pochádza od Kevina Turnera (prevádzkový riaditeľ Microsoftu), ktorý na margo pripravovaného chytrého náramku povedal len „pracujeme na tom“.

Čo by podľa vás mohla priniesť druhá generácie Microsoft Band?

TIP  Intel ukázal brutálne výkonný 28-jadrový procesor s taktom až 5 GHz. Do predaja príde ešte tento rok!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.