Microsoft Band 2 sa pomaly ale isto blížia. Unikli prvé fotografie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Band 2 sa pomaly ale isto blížia. Unikli prvé fotografie

ŠPEKULÁCIE

Microsoft Band 2 sa pomaly ale isto blížia. Unikli prvé fotografie

Zhruba pred dvomi mesiacmi sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o chytrých hodinkách Microsoft Band 2, na margo ktorých Kevin Turner, prevádzkový riaditeľ Microsoft-u povedal „pracujeme na nich“.

Dnes unikli prvé vizualizácie tohto zariadenia prostredníctvom španielskeho portálu Microsoft Insider. Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť, Microsoft Band 2 oproti svojmu predchodcovi prináša úplne nový vietor v podobe prepracovaného dizajnu, v rámci ktorého je zakompovaný zahnutý displej či prvky kovu.

Microsoft-Band-leak.0

Chytré hodinky Microsoft Band 2 by mali byť predstavené už 6. októbra v New York-u a kompatibilné by mali byť nie len s Windows-om, ale aj s Android a iOS zariadeniami.

Zdroj: theverge.com

TIP  Akvizícia GiHubu spoločnosťou Microsoft by mohla prísť už čoskoro | AKTUÁLNE SA DEJE

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.