Microsoft Band 2 prináša aktualizáciu hlavne pre súťaživých milovníkov Microsoft Health | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft Band 2 prináša aktualizáciu hlavne pre súťaživých milovníkov Microsoft Health

Novinky

Microsoft Band 2 prináša aktualizáciu hlavne pre súťaživých milovníkov Microsoft Health

Uživatelia Microsoft Bandu (náramku), tešte sa! Ide o veľký update, ktorý okrem opravy chýb, zlepšenia výkonnosti, prináša aj niekoľko nových funkcionalit hlavne pre Microsoft Health, aplikáciu, ktorá vám pomáha udržat sa fit a zdravými. Nižšie si môžete pozrieť novinky:

  • Pripojte sa a súťažte s priateľmi – vytvárajte im výzvy na prejdené kroky, výjdené poschodia, kardiominúty, kolečká, odbicyklované kilometre. Súťažiť môžete s priateľmi jednoducho aj cez Facebook.
  • Selektívne nastavenia pre aplikácie – teraz si na Microsoft Bande môžete nastaviť, ktoré aplikácie budú posielať notifikácie a ktoré nie.
  • Pridajte viacero dlaždíc do Vášho Microsoft Bandu – teraz môžete pridať až 20 dlaždíc do štartovacej obrazovky vášho Bandu.

S novinkámi zameranými na súťaživosť pravdepodobne začne Microsoft Band využívať viacero ľudí, ktorí majú v sebe súťažíveho ducha. Tento update by mohol byť presne pre tých, ktorí radi behajú a používajú rôzne aplikácie, aby ukázali, koľko toho zabehli. Ak ste jeden z nich, tak vám Microsoft Band v tomto ohľade uľahčí život. Stačí, aby niekto z vaších priateľov používal Microsoft Band spolu s Microsoft Health a aplikácia vás na to automaticky upozorní aj pomocou facebooku.

Microsoft Health si môžete stiahnúť na TOMTO LINKU. Health je dostupný aj na iných platformách – apple a android.

 

TIP  Internetový obchod Alza.sk postihol veľký výpadok! Nefunguje výdaj objednávok ani infolinka
Pokračuj v čítaní

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.