Microsoft aktualizoval Windows Store pre PC a smartfóny. Toto sú zmeny ktoré priniesol | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft aktualizoval Windows Store pre PC a smartfóny. Toto sú zmeny ktoré priniesol

Novinky

Microsoft aktualizoval Windows Store pre PC a smartfóny. Toto sú zmeny ktoré priniesol

Microsoft aktualizoval Windows Store pre PC a smartfóny. Toto sú zmeny ktoré priniesol

Microsoft počas včerajšieho dňa aktualizoval Windows Store aplikáciu ako pre desktop tak aj pre smartfóny. Dostupná je ak bežíte na Creators Update aktualizácii a nesie kódové označenie 11705.1001.16.0.

Aktualizácia „priniesla“ späť vzatie akrýlového rozmazania typického pre dizajnový jazyk Fluent Design. Na druhej strane Microsoft pridal v rámci výsledkov vyhľadávania drobné ikonky, znázorňujúce dostupnosť aplikácie pre jednotlivé platformy.

Zdroj: vlastný

Druhou novinkou je pridanie takzvaného „parallax effects“, viď video nižšie.

Je dobré vidieť, že Microsoft aktívne pracuje na svojich aplikáciach a o to viac, že aktualizácia je dostupná pre všetkých bez ohľadu na to, či ste členom programu Windows Insider alebo nie.

Zdroj: vlastný

TIP  Robotický vysávač Xiaomi aktuálne s exkluzívnym kupónom kúpiš o 100€ lacnejšie! PS: dostupný je z EÚ skladu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.