Microsoft aktualizoval ikony vo Windows 10 TP (build 10125), čo na ne hovoríte? | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft aktualizoval ikony vo Windows 10 TP (build 10125), čo na ne hovoríte?

Novinky

Microsoft aktualizoval ikony vo Windows 10 TP (build 10125), čo na ne hovoríte?

Ak potrebujete dôkaz, že Microsoft počúva rady od používateľov vývojárskej verzie Windows 10 TP, tak jeden pre vás máme. Microsoft totiž aktualizoval vzhľad ikon, ktoré podľa mnohých používateľov patrili do minulého „tisícročia“. Pozrieť si ich môžete nižšie.

Prvý obrázok znázorňuje súčasné ikony, ktoré prešli grafickými úpravami:

Súčasné ikony

Súčasné ikony

Druhý obrázok znázorňuje nové ikony, ktoré vznikli na základe spätnej väzby od používateľov Windows 10 TP, čo na ne hovoríte?

Nové ikony

Nové ikony

TIP  Microsoft mal s aplikáciou Groove Music naozaj veľké plány. Prečo ju nakoniec opustil?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.