Microsoft aktualizoval Arrow Launcher. Prináša Fluent Design | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft aktualizoval Arrow Launcher. Prináša Fluent Design

ANDROID

Microsoft aktualizoval Arrow Launcher. Prináša Fluent Design

V poslednej dobe, akoby Microsoft znovu ožil a roztrhol svoje vrece s aktualizáciami. Okrem častých aktualizácií jeho operačných systémov, nám teraz prináša aj aktualizáciu pre jeho Arrow Launcher, ktorý je dostupný na Android. V poslednej aktualizácií priniesol blur effect, ktorý je obdoba Fluent Design štandardu pre Windows 10. Avšak v porovnaní je jasné, že Fluent Design má viac možností na samotných úprav.

Zatiaľ čo táto aktualizácia obsahuje iba blur effect zo základných 5 prvkov tejto novej štandardy, Microsoft pracuje na integrácií Fluent Design-u aj pre web stránky. Taktiež bude využívať tento štandard pre ich ďalšie aplikácie.

Pre tých, ktorí nevedia, čo je Arrow Launcher. Je to Android launcher vytvorený spoločnosťou Microsoft, ktorý má pôsobiť minimalisticky a má rýchlo poskytnúť dôležité informácie. Môžete používať Bing denné tapety, aby bol váš telefón zaujímavejším. Najlepšou funkciou launcher-a je, že máte všetky vaše súbory, fotky, správy a hovory na jednom mieste. Aktualizácia je dostupná v Google Play.

zdroj: windowslatest.com

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

zdroj: windowslatest.com

TIP  Chystá si pre nás Microsoft ďalší fitness náramok? Pozrite sa na najnovšie pripísané patenty
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.