Microsoft aktualizoval aplikáciu Fotografie vo Windows 10, priniesol užitočnú funkcionalitu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft aktualizoval aplikáciu Fotografie vo Windows 10, priniesol užitočnú funkcionalitu

Windows 10 Mobile

Microsoft aktualizoval aplikáciu Fotografie vo Windows 10, priniesol užitočnú funkcionalitu

Microsoft aktualizoval svoju aplikáciu Fotografie pre používateľov Windows 10 Mobile.

Určite sa vám už stalo, že ste natáčali video mobilom a o niečo dlhšie vám trvalo zachytiť ten moment, na ktorý ste čakali a práve táto aktualizácia aplikácie rieši problém tejto „nudnej“ chvíľky na začiatku (prípadne aj na konci) videa, ktoré je možné po novom jednoducho odstrihnúť.

Samotné použitie tejto funkcionality pritom nie je vôbec zložité. Ako na obrázkoch nižšie môžete vidieť stačí kliknúť na tlačidlo „ceruzky“, zvoliť následne možnosť Trim a už môžete strihať ako sa vám bude ráčiť, samozrejme nezabudnite video následne aj uložiť.

V prípade ak by vám táto aktualizácia neprišla automaticky do vášho telefónu, tak nemusíte váhať a stiahnuť si ju môžete aj vy sami prostredníctvom tohto odkazu.

TIP  Najnovšia aktualizácia pre mobilné smartfóny s Windowsom prináša niekoľko drobných vylepšení

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows 10 Mobile

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.