Microsoft vylepšil vyhľadávacie rozhranie Cortany vo Windows 10. Pozrite sa ako vyzerá | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Microsoft vylepšil vyhľadávacie rozhranie Cortany vo Windows 10. Pozrite sa ako vyzerá

Novinky

Microsoft vylepšil vyhľadávacie rozhranie Cortany vo Windows 10. Pozrite sa ako vyzerá

Spoločnosť Microsoft od spustenia Cortany vo Windows 10 spravila veľa zmien a vylepšení. Digitálny pomocník Cortana, ktorý pomáha s vykonávaním úloh vo Windows 10 však nieje vždy taký praktický. Pri vyhľadávaní rôznych údajov z internetu vám zväčša ponúkla možnosť vyhľadania na internete, to však znamenalo otvorenie nového okna s výsledkami vyhľadávania. Microsoft začal s testovaním najnovšieho vyhľadávacieho prostredia v Cortane. Odteraz by Cortana mala viacej pracovať s vyhľadávačom Bing pre jeho lepšie integrovanie do celého vyhľadávania.

Na internete sa začali objavovať fotografie od používateľov, ktorí mali to šťastie, že sa im digitálny pomocník Cortana už aktualizoval. Na spomínaných fotografiách môžeme zachytiť zlepšený dizajn celého vyhľadávacieho prostredia v Cortane. Výsledky, ktoré vám prinesie vyhľadávač Bing sa odteraz budú zobrazovať v predĺženom okne samotnej Cortany. Vo vyhľadávači Bing je samozrejme aj možnosť zmeniť typ vyhľadávania medzi web stránkami, obrázkami, videami, mapami atď.

Stále nevieme či sa spoločnosť Microsoft rozhodne túto aktualizáciu ponúknuť úplne všetkým používateľom operačného systému Windows 10. Prvé zmienky o tejto aktualizácií sa vyskytli pred týždňom. Dá sa predpokladať že Microsoft bude pár týždňov testovať vylepšenia po tejto aktualizácií a to či bude poskytnutá pre všetkých používateľov sa dozvieme až za pár týždňov.

Zdroj: reddit.com, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Nvidia predstavila novú grafickú kartu GTX 1050 s 3 GB RAM pamäťou
Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.