Mestská elektrická kolobežka hlboko pod 200€? Áno aj to sa dá! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Mestská elektrická kolobežka hlboko pod 200€? Áno aj to sa dá!

lacna elektricka kolobezka

TIP REDAKCIE

Mestská elektrická kolobežka hlboko pod 200€? Áno aj to sa dá!

Keď sa povie elektrická kolobežka tak mnohých napadne, že je to „hračka“ len pre vyvolených. Nie je tomu však tak. Najnovšie sa v ponuke zahraničného obchodu GearBest.com objavila elektrická kolobežka, ktorej cena je hlboko pod 200€ pričom ponúka možnosť dopravy bez doplácania DHP či CLA (Europe Railway Priority Mail).

Elektrickú kolobežku Megawheels S1 v akciovej ponuke nájdeš tu

Reč je konkrétne o kolobežke Megawheels S1, ktorá sa chváli maximálnou rýchlosťou 23 km/h pričom dojazd kolobežky je do 12 km (dojazd závisí od váhy cestujúceho ako aj štýlu jazdy).  Nosnosť kolobežky je do 90 kg čo znamená, že sa na nej odvezie aj väčší chlap.

lacna elektricka kolobezka recenzia_1

Zdroj: produktová fotografia

Kolobežka disponuje veľkým 5,5“ kolesami. Ďalej sa chváli aj LCD displejom, ktorý vás bude informovať o aktuálnych informáciách jazdy. Mnohých určite poteší, že je dodávaná aj spolu s EU adaptérom. Kolobežka je zároveň skladateľná a váži niečo málo nad 7 kg čo robí z nej celkom zaujímavé a komfortné riešenie za účelom dopravy po meste, napríklad do školy alebo do práce.

Zdroj: produktová fotografia

Na druhej strane treba objektívne povedať aj negatíva. Tým najväčším je, že v našich končinách neexistu oficiálna distribúcia čo znamená, že prípadný servis budete musieť riešiť cez GearBest.com. Druhým negatívnym faktorom je doba dodania, ktorá je o niečo dlhšia.

V každom prípade ak sa však rozhodnete pre túto kolobežku, ktorá láka hlavne cenou  tak určite nepremeškajte aktuálnu akcia v ktorej vás bude stáť 174€ čo pri porovnaní s konkurenciou je skutočne dobrá cena.

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr
lacna elektricka kolobezka pod 200€

Zdroj: vlastný

Elektrickú kolobežku Megawheels S1 v akciovej ponuke nájdeš tu

Zdroj: vlastný, TS

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.