Messenger pre Facebook dostal aktualizáciu. Tešiť sa môžeme na nové funkcie | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Messenger pre Facebook dostal aktualizáciu. Tešiť sa môžeme na nové funkcie

Novinky

Messenger pre Facebook dostal aktualizáciu. Tešiť sa môžeme na nové funkcie

Messenger pre Facebook dostal aktualizáciu. Tešiť sa môžeme na nové funkcie

Používate aj vy na dennej báze aplikácie Messenger? Ak áno, tak vás potešíme najnovšou aktualizáciou pre Windows zariadenia, ktorá prinieslo niekoľko noviniek.

Aktualizácia okrem štandardných vylepšení stability a výkonnosti priniesla aj novinku v podobe podpory funkcionality „Mention“, teda upozornenia na to, že niekto vás spomína alebo vy spomínate niekoho. Funkcionalitu určite oceníte pri skupinovom chate, ktoré sú častokrát plné ľudí, ktorých ani nemusíte poznať, resp. nie ste s nimi v aktívnom kontakte. Po novom teda, keď vás niekto spomenie v rámci chatu tak vám vyskočí na smartfóne upozornenie ako môžete vidieť nižšie na obrázku.

Zdroj: windowsblogitalia.com

Aplikáciu aktualizujete cez odkaz nižšie.

Messenger
Messenger
Developer: Facebook Inc
Price: Free

Zdroj: windowsblogitalia.com

TIP  Microsoft definitívne kupuje webovú službu GitHub. Dá zaň 7,5 miliardy dolárov! Poznáme ďalšie plány Microsoftu s touto službou, ktoré sú naozaj zaujímavé

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.