Messenger na Windows 10 dostáva veľký update | APLIKÁCIE | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Messenger na Windows 10 dostáva veľký update | APLIKÁCIE

Novinky

Messenger na Windows 10 dostáva veľký update | APLIKÁCIE

Facebook dnes vydal nový update určený pre ich aplikáciu Messenger, ktorá je dostupná na Windows 10. Update posúva aplikáciu na verziu 117.931.55077.0 a prináša nové funkcie a vylepšenia, ktoré sme mohli vidieť a vyskúšať v nedávnom Beta testovaní.

Jednou zo zmien sú nové ikony funkcií a zmena sa nevyhla aj Emoji, ktorý prešli kompletnou grafickou úpravou. Dokonca bolo upravené aj ich zobrazenie pri prijímaní a odosielaní. Bol pridaný New Contacts search bar, ktorý vám zjednoduší kontaktovanie osôb.

Konečne prišla možnosť zobrazenia obrázkov, gifov a videí v ich plnom rozlíšení. Zobrazenie profilu bolo upravené tak, aby sa zhodovalo s Windows 10 UI, pričom sa do aplikácie dostal nový font, ktorý už nie je taký výrazný. Grafická úprava sa týka aj zobrazenia hovorov.

Nová verzia aplikácie Messenger je dostupná tu.

Messenger
Messenger
Developer: Facebook Inc
Price: Free

zdroj: windowslatest.com

TIP  Aplikácia iTunes sa po takmer roku konečne dostáva do obchodu Microsoft Store
1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.