Medzi najvýkonnejšími smartfónmi na trhu nájdeme viacero čínskych telefónov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Medzi najvýkonnejšími smartfónmi na trhu nájdeme viacero čínskych telefónov

ANDROID

Medzi najvýkonnejšími smartfónmi na trhu nájdeme viacero čínskych telefónov

Medzi najvýkonnejšími smartfónmi na trhu nájdeme viacero čínskych telefónov

Benchamrkové testy sú dnes jedným z najrozšírenejším spôsobom ako testovať výkonnosť zariadení medzi sebou a dlho asi aj budú. Najčastejšie tieto testy prebiehajú prostredníctvom aplikácií tretích strán, medzi ktoré patrí napríklad aj populárny AnTuTu.

Ako môžete vidieť z testovaných zariadení nižšie v poslednom mesiaci sa darilo najviac smartfónu OnePlus 5, ktorý mimochodom je možné si momentálne zabezpečiť za zvýhodnenú cenu. Druhú priečku obsadil ďalší čínsky výrobca – Numbia so svojím smartfónom Z17. Z dobre renomovaných a usadených značiek na našom trhu sa najlepšie darilo Samsungu Galaxy S8+, ktorý obsadil 4. priečku. Apple so svojim iPhonenom 7 Plus skončil „až“ na 7. priečke.

Zdroj: AnTuTu

Zaujímavé bude sledovať posuny v rámci tejto tabuľky v blízkej budúcnosti  kedy by mali byť predstavené ďalšie zariadenia ako je napríklad Xiaomi Mi MIX 2, iPhone 8 a ďalšie. Mimochodom, všimli ste si, že väčšina smartfónov v tabuľke je vybavená procesorom Snapdragon 835?

Zdroj: Antutu

TIP  Motorola predstavila cenovo dostupné smartfóny Moto G6 a Moto E5 s displejom 18:9 a zaujímavým hardvérom

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.