Máte radi poker? Ak áno máme pre vás tip! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Máte radi poker? Ak áno máme pre vás tip!

TIP REDAKCIE

Máte radi poker? Ak áno máme pre vás tip!

Máte radi poker? Ak áno tak určite by vám nemala chýbať v mobile hra Texas HoldEm Poker, za ktorou stojí vývojárske štúdio HytoGame, ktoré si dalo na jej spracovaní skutočne záležať. Hneď po spustení vás určite prekvapí, že hra nevyžaduje žiadnu registráciu alebo niečo podobné. Stačí sa prihlásiť ako hosť (tiež je možnosť sa prihlásiť sa aj cez Facebook) a následne si môžete sadnúť za stôl a hrať do zbláznenia. Tiež treba vyzdvihnúť aj prepracované grafické prostredie, takmer žiadne reklamy a množstvo hráčov, vďaka ktorým nebudete mať núdzu o súperov.

Poker na Windows Phone

Poker na Windows Phone. Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do Windows Phone Storu.

TIP  Nepremeškaj ponuku na tohto drona s FULL HD kamerou, dvomi batériami a viacerými funkciami, ktoré ocenia nie len začiatočníci

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.