Máte radi poker? Ak áno máme pre vás tip! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Máte radi poker? Ak áno máme pre vás tip!

TIP REDAKCIE

Máte radi poker? Ak áno máme pre vás tip!

Máte radi poker? Ak áno tak určite by vám nemala chýbať v mobile hra Texas HoldEm Poker, za ktorou stojí vývojárske štúdio HytoGame, ktoré si dalo na jej spracovaní skutočne záležať. Hneď po spustení vás určite prekvapí, že hra nevyžaduje žiadnu registráciu alebo niečo podobné. Stačí sa prihlásiť ako hosť (tiež je možnosť sa prihlásiť sa aj cez Facebook) a následne si môžete sadnúť za stôl a hrať do zbláznenia. Tiež treba vyzdvihnúť aj prepracované grafické prostredie, takmer žiadne reklamy a množstvo hráčov, vďaka ktorým nebudete mať núdzu o súperov.

Poker na Windows Phone

Poker na Windows Phone. Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do Windows Phone Storu.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.