Máte radi jednoduché hry? Tu sú hneď dve | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Máte radi jednoduché hry? Tu sú hneď dve

Windows Hry

Máte radi jednoduché hry? Tu sú hneď dve

Prvá hra nesie názov Amazing Circle, ktorej podstata je založená na veľmi jednoduchom princípe. Vašou úlohou je udržať kruh tak, aby ste sa nedotkli „potrubia“, ale aby to nebolo tak jednoduché, potrubia sa vlnia, a častokrát je problém odhadnúť kedy máte kruh „nadvihnúť“ a kedy zase nie.

 1

Ďalšou hrou, ktorá stojí za spomenutie je Make Them Fall. Nečakajte nič náročné na Vaše mozgové závity, princíp hry je opäť veľmi jednoduchý. Vaša postavička „padá“ po boku steny a Vy sa musíte vyhnúť trčiacim prekážkam zo steny. Zatiaľ nič moc, ale dokážete to s dvoma, alebo tromi postavami naraz?

2

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.