Máte radi jednoduché hry? Downhill Road takou je | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Máte radi jednoduché hry? Downhill Road takou je

TIP REDAKCIE

Máte radi jednoduché hry? Downhill Road takou je

Downhill Road je nekončiaca arkádová hra, ktorá Vás zabaví pri cestovaní vlakom (a hlavne od 17. od kedy budú zadarmo) či autobusom. Určite každý jeden majiteľ starších Nokií si spomenie na známu hru Bounce, kde ste ovládali loptičku tak, aby ste nespadli z dráhy. Tu je to presne naopak. Hoci Vašou úlohou  je ísť po dráhe a zbierať „bránky“, ale oveľa zábavnejšie je počas Vášho putovania z dráhy „padať“ a tým ich preskakovať (napr. nepôjdete klasicky 1,2,3 ale 1,2,10,…), totiž Vaše výsledné skóre nezávisí len od počtu prejdených bránok, ale aj od času, ktorý ste strávili „padaním“. Avšak aby to nebolo také ľahké, že jednoducho zídete z dráhy a následne poletíte do „ale luja“, Váš čas vo vzduchu je obmedzený na pár sekúnd, po jeho prekročení jednoducho prehráte.

downhill

Hru nájdete vo Windows Phone Store zadarmo, a dostupná je pre všetky telefóny s Windows Phone 8 a vyššie.

TIP  Daj zbohom žiletkám, aktuálne tento holiaci strojček Xiaomi Mijia kúpiš za pár €

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať TIP REDAKCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.