Majú Lumia 735 a 930 skryté diódy? Údajne áno | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Majú Lumia 735 a 930 skryté diódy? Údajne áno

Novinky

Majú Lumia 735 a 930 skryté diódy? Údajne áno

Pred niekoľkými dňami sme vám priniesli článok, v ktorom sme písali, že Windows 10 prinesie podporu LED diód čo určite poteší hlavne ex-androidákov kde signalizačná dióda bola samozrejmosťou aj v telefónoch strednej triedy.

Podľa dostupných informácií, niektoré modely Nokii hoci v súčasnosti nevyužívajú diódy, ale majú ich integrované v predných paneloch ako „mŕtve“ súčiastky, ktoré by sa mohli dostať k životu pri aktualizácii na Windows 10. Konkrétne sa jedná  o modely Nokia Lumia 735 (nižšie na obrázkoch) a Lumia 930. Ak by sa potvrdili tieto informácie tak by to znamenalo, že Microsoft tento drobný, ale významný „upgrade“ plánoval už dávnejšie.

Lumia 735 - skrytá dióda

Skrytá dióda – Lumia 735

Čo si o tom myslíte, je to reálne?

TIP  YouTube ponúkne nový režim Inkognito, ktorý utají našu históriu a aktivitu

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

3 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.