Majstrovstvá sú za dverami, sťahujte IIHF 2015 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Majstrovstvá sú za dverami, sťahujte IIHF 2015

Windows aplikácie

Majstrovstvá sú za dverami, sťahujte IIHF 2015

Patríte medzi fanúšikov hokeja? Ak ste si odpovedali kladne, tak by vám v mobile nemala chýbať oficiálna aplikácia IIHF 2015 (International Ice Hockey Federation – IIHF) kde sa dozviete všetko o tohtoročných majstrovstvách v Českej republike. Jedná sa o oficiálnu aplikáciu, ktorú priniesol IIHF spolu s hlavným partnerom Škoda. Aplikácia ponúka plnohodnotný prehľad súťaží, ktoré patria pod záštitu IIHF, teda nájdete tam napríklad už spomínane majstrová sveta v ľadovom hokeji v A kategórii, ale aj do 20 rokov, 18, … Po vybratí súťaže budete mať možnosť prezerania si harmonogramu turnaja, súpisky tímov, ako aj prístup k najaktuálnejším novinkám priamo z dejiska súťaže.

Aplikáciu nájdete samozrejme zadarmo vo Windows Phone Store.

IIHF - 2015

IIHF – 2015

TIP  Mobilný Skype získava novú aktualizáciu, ktorá prináša zaujímavé vylepšenia | APLIKÁCIE
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.