Najčítanejší Windows 10 portál

Mafia s českým dabingom sa objavila na Steame! Ach… tá nostalgia

Zdoj: Steam

Milovníci hier zbystrite! Stará, dobrá Mafia sa objavila (konečne) na platforme Steam a to aj s českým dabingom Mareka Vašuta.

Bohužiaľ sa však nejedná o identickú verziu hry, jej autorom totiž vypršala licencia na ikonický soundtrack či na pôvodný český dabing, nevadí… aj tak je to jedna z najlepších hier aké kedy uzreli naše oči na monitoroch.

Hru určite netreba nikomu špeciálne predstavovať, a hlavne tým starším ročníkom. Ak by len predsa ste si potrebovali oživiť spomienky, tak hra sa odohráva vo fiktívnom meste Lost Heaven, v ktorom ste sa mohli voľne pohybovať, či už autom alebo pešo. Samozrejme ako podľa názvu tušíte tak ste neboli žiadnym „dobrákom“ v tejto hre, ale plnili ste viacero úloh, ktoré by bežnému človeku boli proti srsti.

Zdroj: Steam

Mimochodom, za hrou stojí český vývojársky tím Illusion Softworks a nájdete ju na tomto odkaze priamo v obchode Steam.

Zdroj: vlastný

TIP  Hra Layers of Fear je hororové pecka, ktorá je dostupná aktuálne na Steame zadarmo. Ponuka je časovo obmedzená
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.