Mafia s českým dabingom sa objavila na Steame! Ach... tá nostalgia | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Mafia s českým dabingom sa objavila na Steame! Ach… tá nostalgia

Novinky

Mafia s českým dabingom sa objavila na Steame! Ach… tá nostalgia

Milovníci hier zbystrite! Stará, dobrá Mafia sa objavila (konečne) na platforme Steam a to aj s českým dabingom Mareka Vašuta.

Bohužiaľ sa však nejedná o identickú verziu hry, jej autorom totiž vypršala licencia na ikonický soundtrack či na pôvodný český dabing, nevadí… aj tak je to jedna z najlepších hier aké kedy uzreli naše oči na monitoroch.

Hru určite netreba nikomu špeciálne predstavovať, a hlavne tým starším ročníkom. Ak by len predsa ste si potrebovali oživiť spomienky, tak hra sa odohráva vo fiktívnom meste Lost Heaven, v ktorom ste sa mohli voľne pohybovať, či už autom alebo pešo. Samozrejme ako podľa názvu tušíte tak ste neboli žiadnym „dobrákom“ v tejto hre, ale plnili ste viacero úloh, ktoré by bežnému človeku boli proti srsti.

Zdroj: Steam

Mimochodom, za hrou stojí český vývojársky tím Illusion Softworks a nájdete ju na tomto odkaze priamo v obchode Steam.

Zdroj: vlastný

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie