Lumie 435 a 532 oficiálne predstavené | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Lumie 435 a 532 oficiálne predstavené

Novinky

Lumie 435 a 532 oficiálne predstavené

Len dva dni dozadu sme Vás informovali o existencii Lumie 435, na základe úniku informácií z Anatelu, čo je brazílsky certifikačný orgán. Dnes Vám môžeme oficiálne potvrdiť, že informácie boli pravdivé, Microsoft totiž oficiálne predstavil spomínaný telefón, pričom k tomu pridal aj ďalší, Lumiu 532.

novelumie

Oba telefóny patria do kategórie low-end, čoho dôkazom je ich cena, ktorá pri Lumii 435 je len 69 eur, a o rovných 10 eur  drahšia Lumia 532, teda 79 eur. Oba telefóny prichádzajú na trh v dvoch verziách, single SIM a dual SIM.  Veľkým prekvapením je ak kapaci RAM pamäte, ktoré dosahuje až 1 GB, čo v tejto cenovej kategórii nie je časté.

Oba telefóny majú nasledujúce parametre: 1 GB RAM, 8GB vnútornej pamäte s možnosťou rozšírenia o SD karty, proces Snpadragon 200 s taktom 1.2 GHz a batéria s kapacitou 1560 mAh. Rozdiel medzi týmito zariadeniami je v tom, že Lumia 435 poskytne dvojjadrový procesor a Lumia 532 poskytuje štvorjadrový procesor a podporu Glance Screen.

Lumia 435

Lumia 532

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment
  • Samo

    To je v prdeli lumia 532 ma glence screen ale moja 730 nema …. Faktnechapem Microsoftu

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.