Lumie 435 a 532 oficiálne predstavené | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumie 435 a 532 oficiálne predstavené

Novinky

Lumie 435 a 532 oficiálne predstavené

Len dva dni dozadu sme Vás informovali o existencii Lumie 435, na základe úniku informácií z Anatelu, čo je brazílsky certifikačný orgán. Dnes Vám môžeme oficiálne potvrdiť, že informácie boli pravdivé, Microsoft totiž oficiálne predstavil spomínaný telefón, pričom k tomu pridal aj ďalší, Lumiu 532.

novelumie

Oba telefóny patria do kategórie low-end, čoho dôkazom je ich cena, ktorá pri Lumii 435 je len 69 eur, a o rovných 10 eur  drahšia Lumia 532, teda 79 eur. Oba telefóny prichádzajú na trh v dvoch verziách, single SIM a dual SIM.  Veľkým prekvapením je ak kapaci RAM pamäte, ktoré dosahuje až 1 GB, čo v tejto cenovej kategórii nie je časté.

Oba telefóny majú nasledujúce parametre: 1 GB RAM, 8GB vnútornej pamäte s možnosťou rozšírenia o SD karty, proces Snpadragon 200 s taktom 1.2 GHz a batéria s kapacitou 1560 mAh. Rozdiel medzi týmito zariadeniami je v tom, že Lumia 435 poskytne dvojjadrový procesor a Lumia 532 poskytuje štvorjadrový procesor a podporu Glance Screen.

Lumia 435

Lumia 532

TIP  Asus predstavil nadupaný smartfón Zenfone Max Pro M1 s vysokým výkonom a veľkou 5000 mAh batériou

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.