Lumia Storyteller aktualizovaný | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia Storyteller aktualizovaný

Novinky

Lumia Storyteller aktualizovaný

Microsoft nezaháľa ani v predvianočnom čase, a v posledných dňoch nám prináša výrazný update obľúbenej interaktívnej galérie pod názvom Lumia Storyteller. Jedná sa o verziu 4.0. Zmeny sú pomerne výrazné čo sa týka vzhľadu aplikácie, tak aj jej rýchlosti a stability. Najzásadnejšími zmenami sú:

– zmena náhľadu fotografií a albumov, ktorá sa viac približuje natívnej galérií

– pozadie už nie je biele, ale čierne

– zobrazenie fotografií na pohyblivom glóbuse

– vylepšené zobrazenie polohy zhotovenia fotografie na mape

– pridaná možnosť zdieľať svoje udalosti na novom webe lumiastoryteller.com

Aplikáciu sme otestovali, a musíme tento update zhodnotiť pozitívne. Pohyb v galérií je plynulejší, a vďaka grafickým zmenám lepšie zapadá do prostredia OS. Jediným nedostatkom, ktorý sme zaznamenali je nefunkčnosť tlačidla upraviť fotografiu, ktoré sa zobrazuje pri zobrazení jednej fotografie. Veríme však, že tento drobný nedostatok autori čo najskôr opravia.

Aplikácia je dostupná v store zdarma exkluzívne pre Lumie.

6b3a49b7-6f41-4448-a0f8-6af9d3a57de8 acc487d5-1b7f-477a-b81f-1ccca8ad1491 b43f613c-a82e-4631-91c8-6ff4758bd213 fd16d73d-615b-43d3-b2cf-eb03212eeaf6

Aplikácia Lumia Storyteller automaticky usporiada všetky vaše fotografie, videá a pohyblivé fotografie do skupín a vytvorí tak jednotlivé udalosti.

Na svojej časovej osi môžete prezerať a upraviť svoje udalosti, potom ich zobraziť a zdieľať s priateľmi vo forme videí s udalosťou alebo interaktívnych webových stránok. Fotografie a videá môžete navyše aj triediť podľa polohy, pridávať k nim titulky a vytvárať zoznamy obľúbených. Okrem toho môžete pri prezeraní fotografiu oddialiť, aby ste na mape videli, kde ste ju vytvorili.

TIP  Nakupovanie v zahraničí bude o niečo jednoduchšie. Paypal služba dostala preklad do slovenčiny a češtiny

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.