Lumia Panorama | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows aplikácie

Lumia Panorama

Často sa v diskusiách a recenziách ohľadom výberu telefónu s operačným systémom Windows Phone stretávame s názorom, že najrozumnejšou voľbou sú zariadenia od spoločnosti Nokia, teraz už Microsoft. Nielen kvôli kvalite spracovania, dizajnu, či fotoaparátu. Spomínajú sa hlavne veľmi kvalitné exkluzívne aplikácie pre LUMIA telefóny. A jednu z nich si dnes trocha predstavíme konkrétne Lumia Panorama.

 

Ako už názov napovedá, jedná sa o aplikáciu na vytváranie panorám. Aplikácia nám umožňuje veľmi ľahko a rýchlo zhotoviť panorámu, a následne ju zdieľať na sociálnych sieťach, prípadne odoslať e-mailom, alebo v MMS správe.

Jej použitie je veľmi jednoduché, stačí urobiť prvý záber, a posúvať hľadáčikom podľa pokynov na displeji. Používanie je veľmi prehľadné a intuitívne, a s jeho zvládnutím by nemal mať nikto problém. Po nasnímaní všetkých záberov Vám tieto aplikácia sama veľmi kvalitne spojí, celú panorámu oreže, a môžete ju ihneď zdieľať.

0ca9cb84-3332-45ea-94b9-9d99cd813ba9 4eb3bd27-1645-4861-92e6-ce7501160098 bf082a37-17bc-49c4-bf3f-ea9cd9c20ea7 c5de6fcf-54a2-4ae5-8bf4-67dd2d1b73f0

Veľmi pekne je práca s aplikáciou zobrazená na videu našich Kambodžských kolegov.

https://www.youtube.com/watch?v=Cjlj2dvEAeA

Menšou nevýhodou aplikácie je absencia slovenčiny aj češtiny, ale ako som už spomínal, jej používanie je skutočne veľmi jednoduché, takže chýbajúci preklad by nemal predstavovať vážnejší nedostatok.

Aplikácia je k dispozícií zdarma v store. Vyžaduje Windows phone 8 alebo 8.1, a samozrejme je dostupná len pre zariadenia LUMIA. V pamäti Vám zaberie približne 5MB.

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Mohlo by ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie