Lumia Panorama | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Windows aplikácie

Lumia Panorama

Často sa v diskusiách a recenziách ohľadom výberu telefónu s operačným systémom Windows Phone stretávame s názorom, že najrozumnejšou voľbou sú zariadenia od spoločnosti Nokia, teraz už Microsoft. Nielen kvôli kvalite spracovania, dizajnu, či fotoaparátu. Spomínajú sa hlavne veľmi kvalitné exkluzívne aplikácie pre LUMIA telefóny. A jednu z nich si dnes trocha predstavíme konkrétne Lumia Panorama.

 

Ako už názov napovedá, jedná sa o aplikáciu na vytváranie panorám. Aplikácia nám umožňuje veľmi ľahko a rýchlo zhotoviť panorámu, a následne ju zdieľať na sociálnych sieťach, prípadne odoslať e-mailom, alebo v MMS správe.

Jej použitie je veľmi jednoduché, stačí urobiť prvý záber, a posúvať hľadáčikom podľa pokynov na displeji. Používanie je veľmi prehľadné a intuitívne, a s jeho zvládnutím by nemal mať nikto problém. Po nasnímaní všetkých záberov Vám tieto aplikácia sama veľmi kvalitne spojí, celú panorámu oreže, a môžete ju ihneď zdieľať.

0ca9cb84-3332-45ea-94b9-9d99cd813ba9 4eb3bd27-1645-4861-92e6-ce7501160098 bf082a37-17bc-49c4-bf3f-ea9cd9c20ea7 c5de6fcf-54a2-4ae5-8bf4-67dd2d1b73f0

Veľmi pekne je práca s aplikáciou zobrazená na videu našich Kambodžských kolegov.

https://www.youtube.com/watch?v=Cjlj2dvEAeA

Menšou nevýhodou aplikácie je absencia slovenčiny aj češtiny, ale ako som už spomínal, jej používanie je skutočne veľmi jednoduché, takže chýbajúci preklad by nemal predstavovať vážnejší nedostatok.

Aplikácia je k dispozícií zdarma v store. Vyžaduje Windows phone 8 alebo 8.1, a samozrejme je dostupná len pre zariadenia LUMIA. V pamäti Vám zaberie približne 5MB.

 

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

1 Comment
  • semir

    Mne to teda na lumii 930 zle spája fotky…v podstate som ešte nevytvoril normalnu panoramu…

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows aplikácie

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.