Lumia Camera a Rich Capture | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia Camera a Rich Capture

Novinky

Lumia Camera a Rich Capture

Nová funkcia Rich Capture umožňuje spätne editovať fotografiu, tak  že si budete môcť prostredníctvom nastavení zmeniť rozsah expozície (HDR) podľa Vášho gusta. Pre tých, ktorí nevedia čo je to HDR, je to funkcionalita, ktorá umožňuje upravovať osvetlenie (resp. zatienenie) fotografie. Pozrite si nižšie video, ktoré demonštruje túto funkcionalitu.

Funkcionalite bude dostupná s aktualizáciou Denim.

Zdroj: mojwindows.sk

TIP  Toto musíš vidieť! Gmail dostal nový vzhľad a dramatické zmeny
Pokračuj v čítaní

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.