Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte
Connect with us

Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte

ŠPEKULÁCIE

Lumia 940 bude mať pravdepodobne „len“ 1,5 GB RAM pamäte

Zhruba mesiac dozadu sme vám priniesli článok, v ktorom sme vám predstavili zvesti o novo pripravovanej Lumii 940, ktorá podľa mnohých z vás nemohla byť pripravovanou vlajkovou loďou Microsoftu a to z dôvodu, že veľkosť RAM pamäte, ktorá mala byť „len“ 1,5 GB, poklesla o rovných 512 MB RAM oproti súčasnej Lumii 930, ktorá je v momentálne najvýkonnejším smartfónom od Microsoftu (resp. Nokie).

Ale čo čert nechcel , tak pravdepodobne tieto informácie, ktoré sme vám priniesli sú založené na pravde. Včera unikli ďalšie informácie, ktoré potvrdzujú pravdivosť týchto zvestí. Ďalej, unikli aj ďalšie špecifiká, ktoré hovoria o „srdci“ telefónu, ktoré bude tvoriť osemjadrový procesor Snapdragon 810, ktorému bude sekundovať grafický čip Adreno 430, zadný fotoaparát s 20 MP a predný s 5 MP, podpora nahrávania videí v 4K rozlíšení,… Nižšie si môžete pozrieť špecifiká tohto zariadenia bližšie.

Špecifiká pripravovanej Lumie 940

Špecifiká pripravovanej Lumie 940

Tešíte sa aj vy na novo pripravovanú Lumiu 940? Je podľa vás možné, že Microsoft svojej novej vlajkovej lodi „ukusol“ 512 MB RAM pamäte?

TIP  Lenovo s bezrámčekovým smartfónom Z5 nenadchlo. Prinieslo kópiu iPhone X. Smartfón Vivo Nex S by však mohol osloviť mnohých

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

1 Comment

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.