Lumia 830 skladom | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 830 skladom

Novinky

Lumia 830 skladom

Aj keď sa oficiálny predaj “dostupnej vlajkovej lode” Microsoftu – Nokie Lumie 830 na Slovensku ešte nezačal, niektoré slovenské e-shopy už majú tento zaujímavý prístroj skladom. Pozrite si porovnanie cien a dostupnosti v jednotlivých slovenských e-shopoch na tomto odkaze. Väčšinou sa zrejme bude jednať o distribúcie z krajín Európskej Únie. Ak máte záujem o oficiálnu slovenskú distribúciu, najvýhodnejšie ju zatiaľ ponúka EuroShop.sk, a to za cenu 355,78 Euro, v zelenej, a oranžovej variante. O zahájení oficiálneho predaja všetkých troch noviniek z dielne Microsoftu Vás budeme informovať.

render-lumia-830-3

Som zanieteným používateľom zariadení s OS Windows. Na tejto platforme ma najviac zaujali široké možnosti jej uplatnenia, skvelé prepojenie medzi zariadeniami, odladenosť systému a v neposledom rade aj vysoká podpora konkurenčných OS.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.