Lumia 640 už iba za 49 dolárov | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 640 už iba za 49 dolárov

Novinky

Lumia 640 už iba za 49 dolárov

Neveríte? Tak sa pozrite na obrázok nižšie. Americký operátor AT&T začal predávať Lumiu 640 za úžasných 49 dolárov. Lumia 640tka je jednoznačne v súčasnosti jeden z najlepších telefónov v nízkej triede, ktorý môžete za takúto cenu získať.

Ide síce o staršiu generáciu, ale vidno, že Microsoft sa snaží v poslednej dobe spolu aj so svojimi za chvíľu vydávanými telefónmi zo strednej triedy priblížiť Windows phone oveľa viac k bežným ľudom.

V cene nie je žiadny háčik

Lumia 640tke je momentálne dostupná za úžasných 49 dolárov (44 eur) v americkom microsoft obchode v matte čiernej. Môžeme očakávať, že za chvílu bude z aj fyzicky dostupná v Európe za túto zvýhodnenu cenu.

 

940 za 40

 

Úžasný pomer cena-výkon.

Za túto super cenu môžete mať kúsok s 5 palcovým HD displejom, 1GB RAMky, 8GB interneho úložiska s možnosťou rozšírenia až na 128GB cez microSD a procesorom Qualcomm Snapdragon 400. Proste úžasný pomer cena-výkon.

TIP  Hacker nainštaloval 4 systémy Windows na jeden smartfón. Takto to dopadlo, keď mobil zapol

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

4 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.