Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC

ŠPEKULÁCIE

Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC

Zhruba pred dvoma týždňami sme Vás informovali o tom, že Microsoft začal rozosielať pozvánky na každoročný event v Barcelone MWC, na ktorom napríklad minulý rok predstavil súčasnú vlajkovú loď Nokie (resp. Microsoftu), Lumiu 930. Podľa najnovších dostupných správ sa síce nedočkáme predstavenia novej vlajkovej lode, ale mohol by byť predstavený telefón nižšej triedy Lumia 640 Dual SIM DTV, ktorý by mal disponovať digitálnym prijímačom televízie. Hoci momentálne ešte nevieme  o štandarde, v ktorom bude pracovať, ale pevne veríme, že sa bude jednať o najrozšíriteľnejší DVBT štandard. Informácie pochádzajú z Anatelu, čo je brazílsky certifikačný úrad.

Ocenili by ste takúto funkcionalitu?

TIP  Aké zmeny sa objavia v najbližšom veľkom update Windowsu 10?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.