Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC

ŠPEKULÁCIE

Lumia 640 s digitálnym prijímačom? Nechajme sa prekvapiť na MWC

Zhruba pred dvoma týždňami sme Vás informovali o tom, že Microsoft začal rozosielať pozvánky na každoročný event v Barcelone MWC, na ktorom napríklad minulý rok predstavil súčasnú vlajkovú loď Nokie (resp. Microsoftu), Lumiu 930. Podľa najnovších dostupných správ sa síce nedočkáme predstavenia novej vlajkovej lode, ale mohol by byť predstavený telefón nižšej triedy Lumia 640 Dual SIM DTV, ktorý by mal disponovať digitálnym prijímačom televízie. Hoci momentálne ešte nevieme  o štandarde, v ktorom bude pracovať, ale pevne veríme, že sa bude jednať o najrozšíriteľnejší DVBT štandard. Informácie pochádzajú z Anatelu, čo je brazílsky certifikačný úrad.

Ocenili by ste takúto funkcionalitu?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.