Lumia 638 nové 4G zariadenie v predpredaji, ale len v Indii | Windowscentrum.sk | Portál o Windows 10
Connect with us

Lumia 638 nové 4G zariadenie v predpredaji, ale len v Indii

Novinky

Lumia 638 nové 4G zariadenie v predpredaji, ale len v Indii

Microsoft nám predstavil cenovo dostupný telefón, ktorý  je možné si už objednať v predpredaji. Je ním Lumia 638. Parametre telefónu sú nasledovné: 4.5″ FWGA displej s technológiou ClearBlack LCD,  štvorjadrový procesor s taktom  1.2 GHz (Qualcomm Snapdragon 400), fotoaparát s rozlíšením 5MP AF,  batéria má kapacitu: 1830 mAh, RAM pamäť dostala rovný 1GB, a vnútorná pamäť má kapacitu  8GB, ktorá je rozšíriteľná o pamäťové karty. Telefón je dostupný momentálne  len v Indii za ₹8,299 ($135) prostredníctvom Amazonu. Zaujímavosťou je, že Microsoft osadil zariadenie aj 4G modulom, čo v tejto cenovej kategórii nebýva zvykom.

lumia638-marketing

Prijali by ste aj vy takýto telefón v našich obchodoch?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Kde sa diskutuje

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
This website uses cookies to offer you the best experience online. By continuing to use our website, you agree to the use of cookies.