Lumia 638 nové 4G zariadenie v predpredaji, ale len v Indii | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 638 nové 4G zariadenie v predpredaji, ale len v Indii

Novinky

Lumia 638 nové 4G zariadenie v predpredaji, ale len v Indii

Microsoft nám predstavil cenovo dostupný telefón, ktorý  je možné si už objednať v predpredaji. Je ním Lumia 638. Parametre telefónu sú nasledovné: 4.5″ FWGA displej s technológiou ClearBlack LCD,  štvorjadrový procesor s taktom  1.2 GHz (Qualcomm Snapdragon 400), fotoaparát s rozlíšením 5MP AF,  batéria má kapacitu: 1830 mAh, RAM pamäť dostala rovný 1GB, a vnútorná pamäť má kapacitu  8GB, ktorá je rozšíriteľná o pamäťové karty. Telefón je dostupný momentálne  len v Indii za ₹8,299 ($135) prostredníctvom Amazonu. Zaujímavosťou je, že Microsoft osadil zariadenie aj 4G modulom, čo v tejto cenovej kategórii nebýva zvykom.

lumia638-marketing

Prijali by ste aj vy takýto telefón v našich obchodoch?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.