Lumia 520, 1020, 1520 a HTC One M8 budú medzi prvými zariadeniami s Windows 10 TP | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 520, 1020, 1520 a HTC One M8 budú medzi prvými zariadeniami s Windows 10 TP

Novinky

Lumia 520, 1020, 1520 a HTC One M8 budú medzi prvými zariadeniami s Windows 10 TP

Joe Belfiore prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámil, že aktualizácia na Windows 10 Technical Preview bude len pre vybrané telefóny (Lumia 520 bude patriť medzi ne). Pričom aktualizácia bude vypúšťaná vo viacerých vlnách. Avšak ako ďalej dodáva, vzhľadom na rozmanitosť zariadení, tak niektoré funkcie sa budú mierne líšiť od zariadenia k zariadeniu.

tweet1

Čo sa týka predpokladaného termínu uvoľnenia aktualizácie, tak samotné načasovanie ešte nie je známe.  Joe Belfiore len potvrdil, že bude v priebehu tohto mesiaca.

tweet2

Portál Neowin.net zase informoval, že v rámci prvej vlny aktualizácií nebudú chýbať ani Lumia 1020, Lumia 1520 a HTC One (M8), kde sa odvoláva na dôveryhodný zdroj z prostredia Windows komunity. Avšak nejedná sa ešte o konečný zoznam zariadení, ktoré dostanú aktualizáciu v prvej vlne na Windows 10 TP, dodáva portál Newowin.net

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.