Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený

Novinky

Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený

Anatel je brazílsky certifikačný orgán, z ktorého unikli informácie potvrdzujúce existenciu mobilného telefónu z dielne Microsoftu Lumiu 435, o ktorom sme Vás informovali už dávnejšie. O úniku informácií informoval portál phonearena.com. Certifikačný orgán by mal reagovať na žiadosť Microsoftu ešte v priebehu tohto mesiaca, čo je dobrým znamením aj pre nadšencov Windows Phonu, ktoré naznačuje, že predaj tohto zariadenia nie je ďaleko.

105221f5z08tp8d8x0rzvd.jpg.thumb_

Smartphone by mal priniesť na trh oživenie v segmente lacnejších zariadení, pričom do segmentu low-endu prinesie napríklad aj podpodporu dvoch SIM kariet súčasne.  Telefón by mal disponovať 4“ palcovým displejom s rozlíšením 480 x 800 bodov (235ppi), procesorom Qualcomm Snapdragon 200, 512 MB RAM a 5 megapixlovým fotoaparátom.

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre
  • Principal

    Prečo začína Microsoft vyrábať také lacné a nevýkonné mobily. Nechápem ich stratégiu. Žiaden pokrok oproti 520

    • pravdepodobne kvoli Indii lebo to je trh, ktory este nieje obsadeny Samsungom a kupna sila je tam relativne slaba

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímať
To Top
Na zlepšenie kvality chodu webstránky využívame súbory cookies. Prehliadaním stránky nám dávate súhlas s ich využívaním.