Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený

Novinky

Lumia 435, lacný 3G smartphone je potvrdený

Anatel je brazílsky certifikačný orgán, z ktorého unikli informácie potvrdzujúce existenciu mobilného telefónu z dielne Microsoftu Lumiu 435, o ktorom sme Vás informovali už dávnejšie. O úniku informácií informoval portál phonearena.com. Certifikačný orgán by mal reagovať na žiadosť Microsoftu ešte v priebehu tohto mesiaca, čo je dobrým znamením aj pre nadšencov Windows Phonu, ktoré naznačuje, že predaj tohto zariadenia nie je ďaleko.

105221f5z08tp8d8x0rzvd.jpg.thumb_

Smartphone by mal priniesť na trh oživenie v segmente lacnejších zariadení, pričom do segmentu low-endu prinesie napríklad aj podpodporu dvoch SIM kariet súčasne.  Telefón by mal disponovať 4“ palcovým displejom s rozlíšením 480 x 800 bodov (235ppi), procesorom Qualcomm Snapdragon 200, 512 MB RAM a 5 megapixlovým fotoaparátom.

TIP  Facebook začal uvoľňovať novú funkciu, ktorú nájdeme aj na známom fóre Reddit. Váš názor budú môcť ohodnotiť ďalší používatelia

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

2 komentáre

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.