VIDEO | Pozrite si 3D ovládanie na údajnej Lumii 1030 (McLaren)
Connect with us

VIDEO | Pozrite si 3D ovládanie na údajnej Lumii 1030 (McLaren)

ŠPEKULÁCIE

VIDEO | Pozrite si 3D ovládanie na údajnej Lumii 1030 (McLaren)

Spomínate si ešte na jeden zo starších článkov „Microsoft pravdepodobne oživuje projekt McLaren. Chystá Lumiu 1030?“, ktorý sme vám priniesli? Písali sme v ňom o (staro)novej Lumii 1030, nástupcovi známej Lumie 1020, ktorá sa hrdí prívlastkom najlepší fotomobil na svete.

Pred pár dňami sa na internete objavilo nové video, v ktorom bol tento nástupca známej Lumie 1020 zachytený. Na videu nižšie si môžete pozrieť Lumiu 1030, resp. pre mnohých známu viac pod označením McLaren (kódové označenie telefónu), na ktorom je zachytené 3D ovládanie, čo malo byť jedno z ďalších hlavných lákadiel tohto zariadenia.

Avšak podľa dostupných informácií by sa toto zariadenie bohužiaľ nemalo nikdy dostať na trh, a to z dôvodu, že vývojári zvolili nevhodnú technológiu pre 3D ovládanie, čo v konečnom dôsledku predražilo celý vývoj telefónu a výsledkom toho bolo údajné zastavenie prác na vývoji zariadenia.

Zdroj: Windowscentral.com

TIP  Prvé odhady ceny skladateľného smartfónu od Samsungu hovoria, že to nebude lacný špás. Toľkoto by mal stáť!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ŠPEKULÁCIE

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.