Najčítanejší Windows 10 portál

Lumia 1020 nedostane aktualizáciu na Windows 10 Mobile. Tu je dôvod!

Ste vlastníkom Nokia Lumie 1020? Ak ste si odpovedali kladne tak máme pre vás nepríjemnú správu, ktorá sa týka dostupnosti aktualizácie na Windows 10 Mobile, tá totiž nebude dostupná oficiálnou cestou pre toto zariadenie.

Gabriel Aul prostredníctvom sociálnej siete Twitter reagoval na otázku jedného z jeho followerov, ktorý sa pýtal na dostupnosť aktualizácie na Windows 10 Mobile pre spomínané zariadenie slovami:

“Ponaučenie pre nás? Microsoft feedback aplikácia pre Insider program nie je až takým dobrým nástrojom aby sme spravili všetko. Namiesto toho používame dáta aby sme robili rozhodnutia ako je nevypustenie oficiálnej aktualizácie Windows 10 Mobile pre Lumiu 1020. Telefón mal zlú stabilitu s  Insider programom a slabé odporúčania. Namiesto toho Microsoft uprednostňuje zážitok z kvality.”

Zdroj: Twitter (Gabriel Aul)

TIP  Pozrite si niekoľko záberov z rozhrania Windows 10 ARM na smartfóne Lumia 950XL
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.