Ľudia strácajú záujem o nové iPhony. Tento rok sa nekonali "nekonečné" rady | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Ľudia strácajú záujem o nové iPhony. Tento rok sa nekonali “nekonečné” rady

Apple

Ľudia strácajú záujem o nové iPhony. Tento rok sa nekonali “nekonečné” rady

Ľudia strácajú záujem o nové iPhony. Tento rok sa nekonali “nekonečné” rady

Spomínate si na fotografie z predobchodov spoločnosti Apple, kedy fanúšikovia tejto spoločnosti čakali na nové zariadenia už niekoľko dní pred oficiálnym začatím predaja? Určite áno, veď viac ako 10 rokov nás tieto fotografie sprevádzajú.

Tento rok je však diametrálne odlišný ako tie predošlé. Viacero fanúšikov tejto značky začalo na internete uverejňovať fotografie týchto „legendárnych radov“, ktoré však podľa všetkého už nemajú taku silu.  Veď posúďte sami.

V každom prípade, v našich končinách tieto rady nie sú až tak časté, teda aspoň pri spotrebnej elektronike (teda okrem dlhých radov v štvrtkové rána pred supermarketmi Lidl). Boli ste aj vy niekedy súčasťou takýchto „davov“ nedočkavcov?

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok (vlastný)

TIP  Apple predstavil nový iOS 12. Ten príde pre všetky tieto iPhony a iPady na zozname!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Apple

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.