LG ukázalo svetu prvú rolovateľnú TV. Jej praktické využitie je (dnes) otázne | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

LG ukázalo svetu prvú rolovateľnú TV. Jej praktické využitie je (dnes) otázne

Novinky

LG ukázalo svetu prvú rolovateľnú TV. Jej praktické využitie je (dnes) otázne

LG ukázalo na CES 2018 prototyp 65″ rolovateľnej televízie. Okrem toho, že je možné displej zrolovať tak ponúka aj UHD rozlíšenie (4K) .

Zdroj: Point Technology (Youtube)

Otázkou však je prečo by ste mali chcieť rolovateľnú televíziu? Jediná odpoveď, ktorá nás aktuálne napadá je, že je ju možné jednoduchšie prenášať, prípadne skladovať, ale to je asi všetko. LG skôr toto zariadenie ukázalo ako prototyp futuristického sci-fi zariadenia.

Zdroj: Point Technology (Youtube)

V každom prípade sa jedná o zariadenie, ktoré minimálne demonštruje posun v technologickom vývoji a jeho budúce praktické využitie je dnes otázne vzhľadom na to, že aby prinieslo väčšiu pridanú hodnotu tak by sme sa museli zbaviť minimálne spodnej „skrinky“ kde je možné zrolovať displej.

Zdroj: TheVerge, obrázky: Point Technology (Youtube)

TIP  Microsoft nám ukázal „budúcnosť“, predstavil nové inteligentné vyhľadávanie

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.