LG pripravuje brutálny smartfón bez rámčekov a so sklápacím displejom! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

LG pripravuje brutálny smartfón bez rámčekov a so sklápacím displejom!

LG

ANDROID

LG pripravuje brutálny smartfón bez rámčekov a so sklápacím displejom!

Zdá sa, že má LG veľké ambície byť opäť u kormidla. Kedysi tento výrobca patril medzi TOP výrobcov mobilných telefónov, no ako išla doba dopredu, kórejská spoločnosť začala oslabovať a pomaly sa začali jej smartfóny predávať menej a menej. Dnes sa zdá, že sa môže všetko zmeniť, pretože LG plánuje ozajstnú revolúciu a ak predstaví tento smartfón, tak viacerým výrobcom z toho môže padnúť sánka.

 

lg

zdroj: androidauthority.com

Spoločnosť LG si zaregistrovala na americkom patentovom úrade nový patent na sklopný smartfón. Ten naznačuje, že LG má v pláne niečo veľké a skutočne sa máme na čo tešiť. Kórejská spoločnosť totiž pracuje na skladacom smartfóne s veľmi zaujímavým konceptom, aký sa tu ešte predtým neobjavil. Samotný patent ukazuje hlavne zaujímavý mechanizmus závesu, ktorý umožňuje smartfón veľmi pohodlne sklopiť bez toho, aby došlo k jeho poškodeniu. V podstate patent ukazuje, že by smartfón obsahoval dve časti s displejmi, ktoré bude možné sklápať.

Sklápací smartfón od LG môže vyraziť dych konkurencii

V tejto chvíli tak máme prvotné informácie o tom, že spoločnosť Samsung či Huawei nie je jediná, ktorá pracuje na inovatívnom zariadení budúcnosti. Kórejské LG si pravdepodobne uvedomuje potrebu byť v rýchlom tempe s konkurenciou a tento výrobca pravdepodobne taktiež ponúkne vlastný smartfón so sklápacím displejom. Je dôležité povedať, že to, že sa na internet dostal obrázok z patentu skladacieho smartfónu od LG, ešte neznamená, že by takto vyzeral samotný smartfón aj v realite. V tejto chvíli totiž nevieme, kedy by kórejská spoločnosť mohla svoj vôbec prvý sklápací smartfón predstaviť.

TIP  Je to tu! Nokia už zajtra predstaví zaujímavý smartfón Nokia X5

Zdroj: androidauthority.com, úvodný obrázok androidauthority.com

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.