Lets Golf2 | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Windows Hry

Lets Golf2

Lets Golf2 je hra už staršieho dátumu, ktorú niektorý možno hrali na telefónoch bez operačného systému. Ale to nič nemení na tom žeby hra nebola plná zábavy. V hre si môžete vybrať z viacerých postáv, či ženské alebo mužské. Hra obsahuje módy ako kariéra, challenge a voľnú hru. Pri kariérnom móde sa vám odomykajú ďalšie golfové ihriská a vylepšenia postáv, ktoré spočívajú v odomykaní nových vecí na oblečenie alebo golfových palíc, pri ktorých použití sa vám vylepšujú vlastnosti, napríklad dlhší odpal loptičky na väčšiu vzdialenosť alebo sa vám zvyšuje presnosť a podobne.

V hre máte 6 svetových ihrísk ako sú napríklad Anglicko alebo Keňa. V každom svete máte 18 jamiek na hru. Hra nemá multiplayer, ale zabaví aj hranie proti počítačovým protivníkom. Grafická stránka hry nie je špičková, ale na telefón určite dostačujúca.

hra

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Príjemnú zábavu želám.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Windows Hry

Najnovšia video recenzia

Mohlo by ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehliadaním stránky nám alebo našim partnerom dávate súhlas s ich využívaním.