Najčítanejší Windows 10 portál

Lenovo Z5 bude prvým oficiálne predstaveným smartfónom s bezrámčekovým displejom! Máme sa na čo tešiť?!

Zdroj: androidauthority.com

Už pred pár dňami sme písali o pripravovanom špičkovom smartfóne od Lenova, ktorý ponúkne konštrukciu bez akýchkoľvek rámčekov okolo displeja. Áno, je zaujímavé, že s takouto inováciou príde Lenovo  a nie napríklad Apple, ale aj tu technologická spoločnosť ukazuje, že je stále v hre, a že má k dispozícii veľmi zaujímavé technológie, ktoré budú pravdepodobne v budúcnosti našou neodmysliteľnou súčasťou nášho života.

Lenovo Z5 môže ponúknuť ozajstnú dizajnovú revolúciu

Teraz nás delí od predstavenia tohto špičkového smartfónu už len pár dní. Lenovo Z5 bude totiž predstavené už 5. júna, čo potvrdil bývalý riaditeľ spoločnosti ZUK, Chang Cheng. V tento deň tak Lenovo predstaví nový model Lenovo Z5, ktorý bude pokračovateľom známej série smartfónov ZUK Z1 či Z2. Čínska spoločnosť sa tak pravdepodobne rozhodla pre kladenie väčšieho dôrazu na tento smartfón, preto si ponesie priamo logo výrobcu Lenovo, čo by určite mohlo prispieť k jeho väčšej popularite.

Aj napriek tomu, že zatiaľ nemáme žiadne informácie o akýchkoľvek špecifikáciách tohto pripravovaného smartfónu, isté je, že sa máme na čo tešiť. Smartfóny ZUK sa totiž vždy radili medzi špičku a pravdepodobne to nebude inač ani pri tomto kúsku. Zahraničný zdroj prezrádza, že Lenovo Z5 prinesie až 4 úplne nové technologické objavy, ktoré sme ešte predtým nemali nikde inde na žiadnom smartfóne vidieť. Deň 5. júna si tak nadšenci technológií zapíšu do kalendára, pretože určite bude zaujímavé sledovať, čo si pre nás Lenovo nakoniec pripravilo.

TIP  Microsoft predstaví cenovo dostupné Surface tablety s cenovkou pod 400 €
zdroj: gsmarena.com

Zdroj: gsmarena.com ilustračný obrázok: androidauthority.com

Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.