Lenovo pripravuje zabijaka konkurencie! Toto je smartfón bez rámčekov a bez žiadneho výrezu na displeji | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Lenovo pripravuje zabijaka konkurencie! Toto je smartfón bez rámčekov a bez žiadneho výrezu na displeji

Lenovo Z5

ANDROID

Lenovo pripravuje zabijaka konkurencie! Toto je smartfón bez rámčekov a bez žiadneho výrezu na displeji

Určite je jasné, že sa Lenovo bude v následujúcom období usilovať o to, aby sa opäť mohlo dostať na vyššie priečky v rámci TOP výrobcov smartfónov na svete vôbec. Jedným zo zaujímavých smartfónov je aj Lenovo Z5. Aktuálne je to smartfón, ktorý takmer vôbec po stránke hardvéru nepoznáme, no uniknuté skice naznačujú, ako môže vyzerať a poviem len jedno, že smartfón vyzerá podľa skíc brutálne.

Lenovo Z5 môže byť veľmi silná konkurencia pre dnes akýkoľvek smartfón na trhu. Tento pripravovaný smartfón od Lenova totiž neponúkne rámčeky okolo displeja a displej bude v podstate zaberať celú prednú stranu. Výrobca sa však rozhodol ísť ešte ďalej a smartfón “konečne” neprinesie ani žiaden nechutný výrez do displeja, ktorý je absolútny blud.

Lenovo Z5 môže byť “zabiják” konkurencie

Je potrebné povedať, že sa aktuálne jedná iba o skicu. Tá však pomerne dobre ukazuje, ako by malo nové Lenovo Z5 vyzerať. Kým však nevidíme nejaké zábery už funkčného aspoň prototypu tohto smartfónu, nemôžeme potvrdiť, či je Lenovo skutočne technologicky tak ďaleko a plánuje dať konkurencii nôž do chrbta.

Lenovo Z5

fotografia: gsmarena.com

Lenovo by malo tento smartfón predstaviť už 14. júna. V tento deň si teda určite treba spraviť aspoň malé miesto vo svojom programe, pretože to môže dopadnúť zaujímavo. Isté je, že ak Lenovo takýto smartfón predstaví, oproti konkurencii nastaví nový level. Zároveň však musím povedať, že mám pochopenie aj pre výrobcov, ktorý aj už napriek dostupným technológiám, do displeja dajú zárez. Veď povedzme si rovno, ak to môže mať smartfón za 1200 € a ten sa predáva naozaj dobre, prečo by to nemohla mať akákoľvek aj iná vlajková loď na trhu?

TIP  Zo smartfónov sa stáva nebezpečná zbraň. Za volantom ich používame čoraz častejšie

Zdroj: gsmarena.com, úvodný obrázok: Lenovo

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.