Legendárny Crash Bandicoot je dostupný už aj na PC! | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Legendárny Crash Bandicoot je dostupný už aj na PC!

Crash Bandicoot PC

PC hry

Legendárny Crash Bandicoot je dostupný už aj na PC!

Keď sa povie Crash Bandicoot tak mnohých určite napadne MaxiHra, teda aspoň tých skôr narodených. Jednalo sa o reláciu, ku ktorej sme utekali zo školských lavíc a volali sme do nej s jediným cieľom zahrať si Crasha. Táto hra bola dlho dostupná len pre platformu PlayStation.

Crash Bandicoot je dostupný už aj na ďalších platformách

Začiatkom marca tohto roka sa objavili informácie o tom, že Crash Bandicoot bude dostupný aj na ďalšie platformy ako sú Windows 10, Xbox One a Nintendo. Tak sa teraz aj deje. Dostupný je od piatku tohto týždňa.

Či hra bude úspešná aj na týchto platformách ťažko dnes povedať. Jej cenovka je totiž nastavená relatívne vysoko. Napríklad na Steame hra začína na úrovni 39,99€. V každom prípade Crash Bandicoot bude začína nie od nuly, ale so slušným renomé z minulosti. Či to však bude stačiť k úspechu tak to uvidíme v krátkej budúcnosti.

Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy
Developer: Vicarious Visions, Iron Galaxy
Price: 39,99 €

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok: Youtube (GameRiot)

TIP  Najlepšie hry na Steame, ktoré sú dostupné zadarmo | GIGANTIC

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať PC hry

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.