Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Novinky

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Spomínate si ešte na legendárnu hru Crash Bandicoot? Mnohí z našich čitateľov, ktorí sú dnes už v dospelom veku určite áno. Crash Bandicoot totiž bol súčasťou nášho „detstva“ spolu aj s Andrejom Bičanom v televíznej relácii MaxiHra kde ak ste sa dovolali tak ste si mohli zahrať túto hru v živom vysielaní pomocou klasického telefónu.

Crash Bandicoot zavíta na počítače s Windowsom 10 a ďalšie herné konzoly

Crash Bandicoot sa dočkal znovuzrodenia v minulom roku na hernej konzole PS4 od Sony a podľa najnovšieho reportu priamo pochádzajúceho od spoločnosti Activision, ktorá stojí za touto hrou by sme sa jej  mali dočkať jej znovuzrodenia aj na počítačoch s Windowsom 10 a herných konzolách Xbox One a Nintendo Switch. Má sa tak stať konkrétne 10. júla tohto roka.

Mimochodom, v zákulisných kuloároch sa hovorí o tom, že spoločnosť by mala priniesť pokračovanie tejto hry v priebehu budúceho roka.

Zdroj: PCGamer, úvodný obrázok: Youtube (Crash Bandicoot)

TIP  Epic Games plánuje pre Fortnite eSports poskytnúť viac ako 100 miliónov dolárov na ceny pre výhercov

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.