Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

crash bandicoot mieri na pocitace

Novinky

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Legendárnu hru Crash Bandicoot, ktorú sme hrali na MaxiHre sa dostane čoskoro na PC

Spomínate si ešte na legendárnu hru Crash Bandicoot? Mnohí z našich čitateľov, ktorí sú dnes už v dospelom veku určite áno. Crash Bandicoot totiž bol súčasťou nášho „detstva“ spolu aj s Andrejom Bičanom v televíznej relácii MaxiHra kde ak ste sa dovolali tak ste si mohli zahrať túto hru v živom vysielaní pomocou klasického telefónu.

Crash Bandicoot zavíta na počítače s Windowsom 10 a ďalšie herné konzoly

Crash Bandicoot sa dočkal znovuzrodenia v minulom roku na hernej konzole PS4 od Sony a podľa najnovšieho reportu priamo pochádzajúceho od spoločnosti Activision, ktorá stojí za touto hrou by sme sa jej  mali dočkať jej znovuzrodenia aj na počítačoch s Windowsom 10 a herných konzolách Xbox One a Nintendo Switch. Má sa tak stať konkrétne 10. júla tohto roka.

Mimochodom, v zákulisných kuloároch sa hovorí o tom, že spoločnosť by mala priniesť pokračovanie tejto hry v priebehu budúceho roka.

Zdroj: PCGamer, úvodný obrázok: Youtube (Crash Bandicoot)

TIP  Fortnite je aktuálne na Xboxe vo veľkej zľave. Ponuka však čoskoro skončí!

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.