Legendárna hra Tekken sa dostane aj na smartfóny | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Legendárna hra Tekken sa dostane aj na smartfóny

ANDROID

Legendárna hra Tekken sa dostane aj na smartfóny

Legendárna hra Tekken sa dostane aj na smartfóny

Ak patríte medzi ročníky, ktoré sa narodili ešte v minulom tisícročí tak urči ste museli poznať legendárnu hru Tekken, kde ste mohli zvádzať súboje proti desiatkam protivníkov.

Tvorcovia tejto legendárnej hry z Maker Bandai Namco oznámili, že Tekken zavíta už čoskoro aj na mobilnú platformu (zatiaľ na Android a iOS). V týchto dňoch spustil internetový portál Tekken-Mobile.com kde pozývajú ľudí, aby vyskúšali preview verziu tejto kedysi extrémne populárnej hry.

V Tekken Mobille hráči budú môcť sa dopracovať k viac ako stovke charakterom, vytvárať si vlastné osobné bojové profily a prispôsobovať si ich podľa potrieb. Hra by mala ponúknuť Story mód (Príbeh) ako aj mód, v rámci ktorého budete môcť vyzvať do súboja vybraných protihráčov (napr. kamarátov).

Zdroj: Tekken-Mobile.com

 

TIP  Motorola predstavila cenovo dostupné smartfóny Moto G6 a Moto E5 s displejom 18:9 a zaujímavým hardvérom

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by ťa zaujímaťNaše najnovšie videá

Mohlo by ťa zaujímaťTo Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a vylepšovaní funkcionalít využívame súbory cookie. Prehlasujem, že ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.