V kategórii najvýkonnejší smartfón okolo stovky máme nového hráča s procesor Snapdragon 652, duálnym fotoaparátom, 3GB RAM a veľkou batériu | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

V kategórii najvýkonnejší smartfón okolo stovky máme nového hráča s procesor Snapdragon 652, duálnym fotoaparátom, 3GB RAM a veľkou batériu

Novinky

V kategórii najvýkonnejší smartfón okolo stovky máme nového hráča s procesor Snapdragon 652, duálnym fotoaparátom, 3GB RAM a veľkou batériu

V kategórii najvýkonnejší smartfón okolo stovky máme nového hráča s procesor Snapdragon 652, duálnym fotoaparátom, 3GB RAM a veľkou batériu

V kategórii najvýkonnejších smartfónov okolo stovky máme nového hráča. K úspešnému modelu LeEco Le S2 pridáva ďalší –  Leree Le3.

LeEco Leree Le3 je adept na najvýkonnejší smartfón do 100€

Smartfón LeEco Le S2 na trh prišiel s  procesorom, ktorý v tomto prípade je Snapdragon 652 s ôsmimi jadrami pracujúcimi na frekvencii 1,8GHz. Procesor je ďalej vyrobený 14nm technológiou. Sekunduje mu ako u svojho hlavného konkurenta Le S2 grafický chip Adreno 510. O multitasking sa v tomto prípade starajú 3GB operačnej pamäte RAM spolu s 32GB úložným priestorom. Displej smartfónu disponuje veľkosťou 5,5“ s rozlíšením 1920 x 1080 bodov, teda FULL HD. Na prednej strane nájdeme ešte výbavu viacerých senzorov, ktoré sú doplnené 8MPx šošovkou s clonou f/2.2.

Zdroj: YT

Výraznejší rozdiel medzi smartfónmi nájdeme na zadnej strane. V prípade novšieho modelu totiž nájdeme na zadnej strane nie jeden, ale hneď dva 13MPx fotoaparáty s clonou f/2.0. Nechýba ani technológia automatického zaostrovanie v podobe fázovania PDAF, HDR, panoráma či duálny blesk. Mnohých poteší aj možnosť nahrávania videí v 4K rozlíšení pri 30fps alebo slowmotion videí pri 720p.

Zdroj: YT

Druhou novinkou je aj to, že pri porovnaní smartfónu s Le S2 výrobca sa rozhodol vrátiť späť 3.5 jack. Vo výbave nechýba ani podpora 4G technológie, stále populárnejšieho rozhrania USB Type – C konektora, FM rádio, ktoré v tejto cenovej kategórií nie je štandardom či snímač odtlačkov prstov. Mimochodom, telefón poháňa veľká 4000mAh batéria.

TIP  NÁVOD | Ako získať kontrolu nad inštaláciou aplikácií z rôznych zdrojov vo Windowse

Zdroj: YT

Smartfón aktuálne ponúka viacero obchodov. Napríklad GearBest.com (116€), Cafago.com (128€) čim TomTop.com. Aktuálne ho najlacnejšie  zakúpite v treťom menovanom obchode. Stojí tam okolo 104€ .

Zdroj: vlastný, obrázky: YT

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.