LEAGOO M9 je smartfón, ktorý zaujme hlavne cenou. Je dobrou voľbou pre nenáročného používateľa | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

LEAGOO M9 je smartfón, ktorý zaujme hlavne cenou. Je dobrou voľbou pre nenáročného používateľa

Leagoo M9 uvodny obrazok.jpg

Novinky

LEAGOO M9 je smartfón, ktorý zaujme hlavne cenou. Je dobrou voľbou pre nenáročného používateľa

LEAGOO M9 je smartfón, ktorý zaujme hlavne cenou. Je dobrou voľbou pre nenáročného používateľa

V tomto článku sa budeme baviť o smartfóne LEAGOO M9 , ktorý nestojí ani viac ako 80 €, ale ponúka veľký 5,5 palcový displej s aktuálne trendy pomerom strán o 18:9.  Smartfón pritom ponúka všetky dnešné vychytávky. Zaujme taktiež ergonomickým dizajnom, ktorý je kombinovaný kovovými, plastovými i dokonca sklenenými materiálmi. Poďme ale pekne od začiatku.

Smartfón LEAGOO M9 môžeš kúpiť za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

LEAGOO M9, smartfón s pekným dizajnom ktorý zaujme hlavne menej náročných používateľov

Smartfón LEAGOO M9 zaujme aj napriek veľmi nízkej cene už na prvý pohľad, pretože ponúka veľký 5,5″ displej s HD rozlíšením. Na tom by nebolo nič nevídané, avšak výrobca sa rozhodol aj pri takto cenovo dostupnom smartfóne ponúknuť displej s pomerom strán 18:9. Nad displejom ešte nájdeme okrem klasického reproduktora pre telefonovanie aj duálny 5 plus 2 Mpx fotoaparát a LED blesk. Smartfón ponúka softvérové tlačidlá, vďaka čomu výrobca mohol ušetriť na rámčekoch.

Leagoo M9

Produktová fotografia

LEAGOO M9 ponúka dostatočný výkon na dennú rutinu

LEAGOO M9 nie je vo výbave žiadne béčko. Pod kapotou nájdeme 4-jadrový procesor MTK6580, ktorému sekunduje 2 GB operačná pamäť RAM a 16 GB úložisko. Samotnú pamäť je ešte možné rozšíriť prostredníctvom pamäťovej karty o ďalších 32 GB. Smartfón ponúka 2850 mAh batériu, ktorá zaručí bezproblémový chod po celý jeden deň aktívneho používania smartfónu. Poteší prítomnosť 3,5 mm konektora Jack pre slúchadlá, čítačka odtlačku prsta na zadnej strane či  prítomnosť Bluetooth a GPS.

TIP  Športový Xiaomi batoh môžeš momentálne získať za neuveriteľných 7,50 eur! Využi exkluzívny kupón čo najskôr

Smartfón LEAGOO M9 ponúka na zadnej strane duálny 8 Mpx fotoaparát, ktorému vypomáha ešte 2 Mpx fotoaparát pre lepší výsledok. Zariadenie tak ponúka duálny fotoaparát aj napriek už opäť zmienenej nízkej cene pod 80 €. Na užívateľa čaká prítomný operačný systém Android 7, ktorý v kombinácii s dostatočným hardvérom, ponúkne dostatočný plynulý chod pre každodenné používanie.

Už podľa parametrov môžeš vycítiť, že sa nejedná o herný smartfón, ale o zariadenie, ktoré poslúži na základne úlohy ako sú Facebook, internet, prehrávač hudby a všetky bežné úlohy. Na druhej strane, telefón patrí do kategórie, lacnejších zariadení, kde uspokojí menej náročných používateľov. Inými slovami ak na mobile nehráš tie najnovšie hry, ale len nejaké oddychovky počas cestovania vlakom či autobusom tak nebudeš ľutovať.

LEAGOO M9 je aktuálne vo veľkej akcii, kedy ho môžeš získať o viac ako 10 € lacnejšie. Smartfón tak aj napriek zaujímavému dizajnu, veľkému displeju a dostatočnému výkonu, dnes môžeš získať za menej ako 80 €.

Zdroj: vlastný

Smartfón LEAGOO M9 môžeš kúpiť za najnižšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: TS, Úvodný obrázok: vlastný

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať Novinky

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Vážení návštevníci portálu, pre skvalitnenie obsahu, analýzy správania návštevníkov, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a prispôsobenia reklám využívame súbory cookies a iné technológie sledovania. Podmienky používania ako aj informácie o spracovávaní osobných údajov nájdete v sekcii „Obchodné podmienky, súbory Cookies a Ochrana súkromia“. Využívaním našich služieb súhlasíte s Pravidlami používania portálu.