Launcher od Microsoftu mení názov a dostáva nové funkcie. Nájdeme medzi nimi aj funkciu „Pokračuj na PC“ | Windowscentrum.sk | Portál o technológiách a Windowse
Connect with us

Launcher od Microsoftu mení názov a dostáva nové funkcie. Nájdeme medzi nimi aj funkciu „Pokračuj na PC“

ANDROID

Launcher od Microsoftu mení názov a dostáva nové funkcie. Nájdeme medzi nimi aj funkciu „Pokračuj na PC“

Launcher od Microsoftu mení názov a dostáva nové funkcie. Nájdeme medzi nimi aj funkciu „Pokračuj na PC“

Populárny Launcher od Microsoftu pre Android zariadenia dostal v týchto dňoch aktualizáciu, ktorá okrem zmeny názvu prináša viacero noviniek.

Pôvodný Launcher „Arrow Launcher“ prešiel rebrandingom, nový názov je „Microsoft Launcher“.  Okrem nového názvu prišla zmena aj v podobe dizajnových prvkov, ktoré môžete vidieť nižšie.

Zdroj: Microsoft

Okrem dizajnových zmien prišli zmeny aj po stránke funkcionalít. Tou najvýznamnejšou je funkcia Continue on PC, ktorá vám umožní otvoriť odkazy či fotografie na vašom PC.

„Ako ďalší významný bod na našej ceste, sme nadšení vám oznámiť, že Arrow Launcher je odteraz Microsoft Launcher. Nejedná sa len o zmenu názvu, pridali sme tak isto viacero nových funkcií, ktoré reprezentujú náš cieľ, poskytnúť produktivitu/Personalizáciu/možnosti prispôsobenia pre každého s Android zariadením. Našim cieľom je poskytnúť všetkým Android zákazníkov možnosti vybrať si vlastný prispôsobený vzhľad, mať všetky veci pokope na cestách, a byť produktívny medzi zariadeniami.“, hovorí Ezra Park, vývojár tohto launchera.

Update ďalej prináša populárnu funkciu pripínania kontaktov na plochu, tak ako je to vo Windows 10 Mobile zariadeniach cez funkciu My People.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher

Zdroj: vlastný

TIP  Predaje Samsung smartfónov nečakane klesli. Môže za to malo inovácií a vysoká cena?

Aktívne sa zaujímam o novinky zo sveta mobilných technológií. Najbližšie mám práve k OS Windows Phone, ale nie sú mi cudzie ani ostatné OS. Snažím sa vám prinášať aktuálne spravodajstvo o novinkách z WP komunity. Ak máte nejakú otázku alebo potrebujete poradiť, využite náše fórum kde vám administrátori stránky ako aj používatelia Windows telefónov radi poradia.

Podel sa o svoj názor v komentároch

Mohlo by ťa tiež zaujímať ANDROID

Mohlo by Ťa zaujímať

Naše najnovšie videá

Tvoj prehľad najnovších správ

Štítky

Mohlo by Ťa zaujímať

To Top
Pre účely prispôsobenia obsahu, reklám, analýzy návštevnosti a zabezpečenie fungovania stránky využívame súbory cookies a iné technológie . V prípade, že máte menej ako 16 rokov a chcete využívať naše služby tak musíte požiadať vášho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním osobných údajov.